українська російська англійська
Кількість перевірок із державного метрологічного нагляду зменшиться
30.01.2014 | 18:20
Прес-служба Міністертсва економічного розвитку і торгівлі

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка суттєво полегшить роботу бізнесу, адже має на меті зменшити кількість перевірок із державного метрологічного нагляду.

«Прийняття цього документу дозволить зменшити кількість і частоту здійснення перевірок із державного метрологічного нагляду, а також переглянути критерії, за якими суб’єкти господарювання у сфері метрології відносяться до найвищої та середньої групи ризику», – зазначив Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

За його словами, зменшити кількість суб’єктів господарювання, які належать до найвищої групи ризику, планується шляхом віднесення їх до середньої групи ризику. Отже, виробники засобів вимірювальної техніки та підприємці, що займаються калібруванням засобів вимірювальної техніки, віднесені до середньої групи ризику

«Уряд заохочуватиме добросовісних суб’єктів господарювання, у яких не виявлено суттєвих порушень, шляхом зменшення періодичності проведення перевірок. Таких підприємців перевірятимуть у 1,5 раза рідше», – повідомив Ігор Прасолов.

Разом з цим, він наголосив, що частота проведення перевірок підприємців, що мають, середній та незначний ступень ризику, зменшується із двох та трьох років до трьох та п’яти років відповідно.

Довідково

Проект постанови розроблено Мінекономрозвитку на виконання підпункту 76.7 Національного плану дій на 2013 рік. Прийняття постанови дасть можливість привести державний метрологічний нагляд у відповідність до чинного законодавства.

 

версія для друку