українська російська англійська
Цьогоріч Дніпропетровщина отримає з держбюджету понад 4 млрд. грн. субвенцій
31.01.2014 | 13:47
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

У 2014 році у державному бюджеті для Дніпропетровської області передбачено понад 4 млрд. грн. субвенцій. При цьому левова частка - це соціальні субвенції. У порівнянні з минулим роком розмір соціальних субвенцій збільшується на 20%. Про це повідомив голова облдержадміністрації Дмитро Колєсніков під час сесії обласної ради.

«Політика нашого Президента Віктора Федоровича Януковича в першу чергу спрямована на забезпечення потреб людей, на підвищення стандартів життя. Саме ці принципи лягли в основу тих субвенцій, які виділені у цьому році для Дніпропетровської області», - сказав Дмитро Колєсніков.

Зокрема, на виплату допомоги малозабезпеченим сім'ям буде направлено 3,1 млрд. грн. Це на 500 млн. грн. більше, ніж торік.

Енергосубвенції складатимуть 556 млн. грн.

На надання пільг з послуг зв'язку та компенсацію за пільговий проїзд буде спрямовано 174,1 млн. грн.

Майже 69 млн. грн. планується на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У порівнянні з минулим роком, ця сума збільшиться на 15 мільйонів гривень.

Будуть збережені розміри субвенцій у сфері охорони здоров'я. На придбання медикаментів для швидкої медичної допомоги передбачено 23,5 млн. грн., на часткову компенсацію ліків для гіпертоніків передбачено 15,8 млн. грн., на придбання витратних матеріалів для медичних установ - 14,5 млн. грн.

Цього року на Дніпропетровщині з'явиться сучасний центр надання адміністративних послуг. На його створення з держбюджету планується виділити 30 млн. грн.

Що стосується бюджетів міст і районів, то цього року в показниках Міністерства фінансів України вперше враховані видатки на:

• Модернізацію дитячих спортивних майданчиків загальноосвітніх шкіл - 23,5 млн. грн.

• Розширення мережі дошкільних дитячих установ і модернізацію їх дитячих майданчиків - близько 20 млн. грн.

• Вперше враховані кошти в сумі 26,5 млн. грн. для забезпечення діяльності фахівців з соціальної роботи.

• У поточному році бюджети міст і районів вперше отримають з державного бюджету субвенцію на забезпечення харчуванням учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у загальній сумі 42 млн. грн.

 

версія для друку