українська російська англійська
Результат розгляду питання щодо неякісного ремонту житла інваліду війни ІІ групи
31.01.2014 | 15:04
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

На особливому контролі  в  Урядового уповноваженого з прав інвалідів Олексія Журавка перебувало питання щодо поновлення законного права на достатній життєвий рівень, яке було порушено під час проведення капітального ремонту житлового приміщення  інваліду війни ІІ групи, який проживає у місті Харкові.

Так, у зв’язку із зверненням Урядового уповноваженого з прав інвалідів, територіальними органами влади  за досить короткий проміжок часу здійснено ряд перевірок, а саме: за повідомленням Державної фінансової інспекції в Харківській області  у присутності заявника проведено контрольні обміри виконаних робіт. За результатами було встановлено завищення вартості робіт та  запропоновано Управлінню праці та соціального захисту населення адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради вжити заходів щодо стягнення з підрядної організації надлишково сплачених коштів. 

Крім того, під час проведення контрольного обміру, інвалід війни звернув увагу комісії на необхідність здійснення додаткових робіт з ремонту його житлового будинку. Враховуючи скрутне матеріальне становище інваліда підрядна організація прийняла рішення щодо проведення додаткових робіт з облаштування фундаменту під газовий котел та виконання ремонту покрівлі даху за рахунок власних коштів.

«Я дуже вдячний територіальним органам влади за порозуміння, саме так, лише спільними діями ми зможемо допомагати тим, хто цього найбільше потребує. Глибоко переконаний, що лише відповідальне ставлення до своїх обов’язків посадовими особами дасть змогу забезпечувати на належному рівні дотримання конституційних прав громадян. Крім того, висловлюю слова щирої вдячності за чуйність та проявлену доброзичливість керівнику підрядної організації», - зазначив Олексій Журавко.

 

версія для друку