українська російська англійська
У 2013 році ДІУ спрямувала на добудову житла 376 млн. грн.
03.02.2014 | 10:14
Прес-служба Державної іпотечної установи

За підсумками роботи у 2013 році Державна іпотечна установа спрямувала на завершення будівництва житлових об’єктів 375,8 млн. грн. Про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«У минулому році, ДІУ профінансувала добудову 10 житлових об’єктів. Це дозволить ввести в експлуатацію близько 270 тис. кв. метрів житла.  Тобто, понад 3 тис. українських родин зможуть відсвяткувати новосілля вже у цьому та наступному роках», - зауважила керівник прес-служби ДІУ.

Державна іпотечна установа реалізує Програму фінансування завершення будівництва житлових об’єктів. Кредитування забудовників здійснюється через банки-партнери ДІУ, яких на сьогодні - 119.

«Велике значення для розвитку будівельного ринку є готовність банків кредитувати об’єкти ще на етапі будівництва. ДІУ допомагає фінансовим установам у цьому напрямку доступними ресурсами за рахунок яких вони здійснюють операції з кредитування об’єктів», - зазначила Ганна Волобуєва.

За минулий рік до рейтингу лідерів банків-партнерів, які найбільш активно фінансували будівництво за програмою ДІУ, увійшли: ПАТ «Авант-Банк», який знаходиться на першій сходинці, далі йде  ПАТ «Укрінбанк», третім за обсягами кредитування житла став ПАТ «Радикал Банк».

«Маємо надію, що у 2014 році й інші банки будуть проявляти активність у кредитуванні реального сектору економіки. У свою чергу Державна іпотечна установа і надалі буде допомагати розвитку будівництва в Україні», - підкреслила Ганна Волобуєва.

 

 

версія для друку