українська російська англійська
"Гетьман Сагайдачний" з есмінцем ВМС Південної Кореї провів спільне тренування в Аденській затоці
03.02.2014 | 14:44
Прес-служба Міністерства оборони

Фрегат Військово-Морських Сил Збройних Сил України “Гетьман Сагайдачний” на переході від порту Джибуті (Республіка Джибуті) до порту Салала (Султанат Оман) провів спільне тренування з есмінцем ВМС Південної Кореї “Чоу Юн”.

Метою заходу було відпрацювання взаємодії між кораблями України та Південної Кореї з підтримки безпеки на морі та захисту цивільного судноплавства, а також поглиблення співпраці між збройними силами двох країн. Тренування розпочалося з епізоду спільного плавання в одностроях. Крім того, оглядова команда фрегату відпрацювала питання взаємодії з оглядовою партією есмінця “Чоу Юн”.

Спільне тренування в морі з кораблем ВМС Кореї українські військові моряки провели вперше в історії національного флоту.

Як повідомлялося, національний контингент у складі екіпажу фрегату “Гетьман Сагайдачний”, вертолітного загону і групи спеціального призначення (оглядової команди) в рамках операції ЄС “Аталанта” провів два патрулювання в коридорі безпеки та прибережних районах Сомалі в Аденській затоці.

Зараз український фрегат планово перебуває в порту Салала (Султанат Оман), де здійснюється робота з логістичного забезпечення, зокрема, з поповнення запасів і обслуговування матеріальної частини корабля.

версія для друку