українська російська англійська
Упродовж січня понад 5,5 тис. осіб отримали безоплатну вторинну правову допомогу
03.02.2014 | 16:14
Прес-служба Міністерства юстиції

У період з 1 по 31 січня 2014 року центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги видано 5824 доручення адвокатам, у тому числі 1805 – для надання безоплатної вторинної правової допомоги особам, затриманим за підозрою у вчиненні злочину; 3619 – для здійснення захисту за призначенням; 244 – для надання безоплатної вторинної правової допомоги особам, до яких застосовано адміністративне затримання; 156 – для участі у проведенні окремих процесуальних дій. Частка відмов від адвоката особами, затриманими в адміністративному порядку або за підозрою у вчиненні злочину, за вказаний період становить 2,82%.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року загальна кількість виданих адвокатам доручень для надання безоплатної вторинної правової допомоги збільшилася на 25%, зокрема, за рахунок збільшення на 85% кількості виданих доручень для здійснення захисту за призначенням та на 30% – для участі у проведенні окремих процесуальних дій.

Центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечують цілодобове прийняття повідомлень щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги.

версія для друку