українська російська англійська
Держпідприємництво: Необхідно активізувати роботу над підвищенням позицій України у "Doing Business"
04.02.2014 | 10:50
Прес-служба Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

З метою створення сприятливих умов для здійснення підприємницької діяльності та розбудови дружнього для бізнесу та інвесторів ділового клімату, Держпідприємництво звернулося до міністерств та відомств із пропозицією  активізувати роботу в напрямку підвищення позицій України у Рейтингу «Doing Business». Необхідно докласти максимальних зусиль до удосконалення законодавства України і подальшого створення умов для реалізації підприємцями своїх ідей.

Минулого року в Рейтингу «Doing Business 2014» Україна стала топ-реформатором. У 8 сферах із 10 зафіксовані позитивні наслідки реформ, досягнуто найбільших результатів у контексті покращення регуляторного середовища протягом 2012 – 2013 років. Проте, попри позитивну динаміку, Україна все ще займає в цьому Рейтингу досить низькі позиції.

 Задля досягнення високих показників, необхідно брати до уваги рекомендації експертів щодо проведення заходів реформування у відповідних сферах, підтримувати діалог із ними.

У контексті адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу вже зараз варто приступити до активної розробки відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, сприяти їх прийняттю, що, в свою чергу, також позитивно вплине на динаміку та показники України у Рейтингу «Doing Business».

версія для друку