українська російська англійська
Студенти повертаються в гуртожиток медуніверситету, де було аварійне припинення теплопостачання
04.02.2014 | 11:46
Прес-служба Міністерства оохорони здоров'я

Увечері 3 лютого 2014 року сталась аварія теплотраси, яка забезпечувала подачу тепла до низки житлових будинків Солом’янського району м. Києва, зокрема, гуртожитку Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.

З метою забезпечення розселення студентів та створення усіх можливих умов проживання у гуртожитку, в якому було відсутнє теплопостачання, увесь час перебували працівники ректорату, зокрема декан другого медичного факультету, член-кореспондент НАМН України, професор Василь Нетяженко.

У фізико-хімічному навчальному корпусі були оперативно створені умови для підготовки до занять та ночівлі декількох десятків студентів.

Станом на ранок 4 лютого ушкодження теплотраси зусиллями комунальних служб м. Києва ліквідовано. Студенти повертаються до гуртожитку. В університеті продовжується навчальний процес.

Ректорат та студентство Університету просять засоби масової інформації не політизувати цю побутову ситуацію і не збурювати студентів, їх батьків та рідних чутками та перебільшеннями, які не мають жодних підстав.

 

версія для друку