українська російська англійська
На Київщині відкрито новий денний стаціонар та клініко-діагностичний комплекс
05.02.2014 | 12:10
КИЇВСЬКА ОДА

Жителі міста Буча Київської області  тепер зможуть отримувати медичну допомогу недалеко від дому. 4 січня за участю голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка та Бучанського міського голови  Анатолія Федорука відкрито денний стаціонар та клініко-діагностичний комплекс Бучанської міської поліклініки.

«Соціальні ініціативи Президента – це фактично орієнтир для подальшого руху, як в медичній галузі, так і в інших напрямах реформ у регіоні. Сьогодні ми велику увагу приділяємо на раннє  виявлення та профілактики онкозахворювань», - сказав Анатолій Присяжнюк.

У денному  стаціонарі створені  комфортні умови для пацієнтів для  покращення його медичного обслуговування та профілактики різних захворювань. Тут буде функцію два  відділення: діагностичний та денний стаціонар, а також проводитися прийом пацієнтів. Денний стаціонар Бучанської міської поліклініки  розрахований на 30 ліжок та у подальшому планується робота медичного закладу у дві зміни. Під постійним наглядом лікаря хворі отримають  необхідне, висококваліфіковане лікування.

«Сьогоднішній день проходить під гаслом «Разом все можливо», щоб об’єднати всі зусилля громадськості для зменшення захворювання населення від  будь-яких хвороб, а особливо  від раку та інших онкологічних захворювань. Адже саме сьогодні відзначається Всесвітній день боротьби з раком. - наголосив Анатолій Присяжнюк. - Ми повинні донести інформацію до кожного, не боятися проходити медичний огляд, адже своєчасно виявлене захворювання на ранній стадії, зокрема, онкологічне  перестає бути вироком і за сучасних медичних технологій  може бути успішно вилікуване». 

Як зазначив очільник області, саме профілактика захворювань, через розвиток інституту сімейного лікаря та укріплення первинної ланки медичної допомоги один з пріоритетів реформи медичного обслуговування, проголошеної Президентом України у Програмі економічних реформ. На первинному рівні має бути наближена до пацієнта мережа амбулаторій сімейної медицини, денних стаціонарів та клініко-діагностичних комплексів.

«До кінця осені в Бучі плануємо відкрити ще один такий стаціонар, а також з березня місяця до міста повернеться невідкладна медична допомога», - розповів Анатолій  Федорук.

 

 

 

версія для друку