українська російська англійська
МОН і ЮНІСЕФ: Обговорено питання реалізації двохсторонніх домовленостей у сфері захисту прав дітей
05.02.2014 | 18:23
Прес-служба Міністерства освіти і науки

5 лютого 2014 року заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський провів робочу зустріч з Юкіе Мокуо, Головою представництва в Україні Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), та її заступником - Руді Лухманном.

Сторони обговорили питання реалізації двохсторонніх домовленостей у сфері захисту прав дітей, перебіг реформи інтернатних закладів та інше.

Керівника представництва ЮНІСЕФ в Україні цікавило питання як в нинішній складній політичній ситуації забезпечуються права дітей на освіту, соціальний захист, дозвілля.

Заступник Міністра інформував, що всі школи, дошкільні та позашкільні заклади працюють у звичному режимі. Лише в Києві школа № 94, поруч з якою збудована барикада на вул. Інститутській, тимчасово працює в приміщенні іншої школи.

У той же час, чимало батьків та педагогів порушують питання як політична напруга в суспільстві впливає на психіку та поведінку дітей. Тому Міністерство освіти і науки найближчим часом проведе круглий стіл із залученням науковців у галузі дитячої психіатрії, психології, медицини, фахівців практичної психології та педагогіки.

Юкіе Мокуо висловила задоволення інформацією, що всі діти навчаються у плановому режимі, підтримала думку про необхідність глибокого вивчення впливу гострого протистояння в суспільстві на психологічний стан дітей та висловила готовність до співпраці із зазначеної проблеми.

Сторони обговорили й співпрацю в інших напрямах та проектах ЮНІСЕФ. «Нас обєднує спільна турбота про дітей, а це запорука успішної співпраці», - підсумував заступник Міністра Борис Жебровський.

 

 

версія для друку