українська російська англійська
ДІУ профінансувала добудову близько 80 тисяч метрів житла на Київщині
06.02.2014 | 09:44
Прес-служба Державної іпотечної установи

За підсумками 2013 року, у рамках виконання соціальних ініціатив Президента та Уряду України  Державна іпотечна установа профінансувала завершення будівництва 78,8 тис. кв. м. житла у Київській області. На ці цілі було спрямовано 132,5 млн. грн. Про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«Найбільші об’єкти з тих, що профінансовані у Київській області, знаходяться у селищі  Софіївська Борщагівка – 43 тис. кв. м. житла та у місті Українка – 28 тис. кв. м. Забудовники, які скористалися  підтримкою ДІУ та держави, отримали змогу вчасно виконати свої зобов’язання перед інвесторами. Тож, комплекс «Софія Київська» було введено в експлуатацію у кінці минулого року, а будівництво об’єкта у м. Українка має бути завершено у 2014-15 роках», - зауважила керівник прес-служби ДІУ.

«Участь у державних програмах дозволяє забудовникам не тільки вчасно добудувати об’єкти, а й суттєво зменшити собівартість проекту, що в свою чергу впливає на вартість квартир для громадян. Таким чином, мова йде про соціальне житло», - зазначила Ганна Волобуєва.

версія для друку