українська російська англійська
Торік за державні кошти воїни-інтернаціоналісти Вінниччини отримали 2 квартири, стільки ж авто
06.02.2014 | 15:40
Вінницька ОДА

Протягом 2013 року, згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ветеранам війни в Афганістані, що проживають на Вінниччині було видано 22 путівки до санаторіїв відповідно до профілю захворювання, з них: 4 учасникам бойових дій та 18 інвалідам війни. Також 41 ветеран війни в Афганістані отримав грошову компенсацію замість санаторно-курортної путівки на суму 11,1 тис. гривень.

Відповідно до розподілу Міністерства соціальної політики України ветеранам війни в Афганістані у 2013 році було видано 2 автомобілі.

В області на обліку для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів  перебуває 254 особи. На виконання державної бюджетної програми «Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів» у 2013 році було придбано 2 квартири.

Протягом 2013 року шляхом залучення коштів місцевих бюджетів, благодійних фондів, спонсорів підприємств, установ та організацій інвалідам війни, учасникам бойових дій в Афганістані та на території інших держав і членам їх сімей було надано грошової та натуральної допомоги на суму 304,5 тис. грн.

 

 

 

версія для друку