українська російська англійська
О.Журавко: Необхідні зміни щодо призначення виплати допомоги по безробіттю
06.02.2014 | 15:50
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

Постанова Кабінету Міністрів України від 26.09.2001  1266 “Про обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням” потребує перегляду. На цьому наголошує Урядовий уповноважений з прав інвалідів Олексій Журавко.

Наприкінці грудня минулого року до  Урядового уповноваженого з прав інвалідів зі скаргою на діяльність Полтавського міського центру зайнятості, зокрема, щодо умов та розміру призначення виплати допомоги по безробіттю звернувся полтавчанин, інвалід ІІ групи.

Урядовим уповноваженим негайно було опрацьовано порушене питання та ініційовано звернення до Міністерства соціальної політики, оскільки Державна служба зайнятості належить до його сфери управління для перевірки фактів та вжиття відповідних заходів.

Таким чином, за інформацією Державного центру зайнятості у приміщенні Полтавського міського центру зайнятості у присутності інваліда ІІ групи 15 січня 2014 року відбулось засідання робочої групи за участю представників Полтавського обласного та міського центрів зайнятості. У ході цієї зустрічі було детально розглянуто викладені пропозиції заявника, а саме щодо умов та розміру призначення йому виплати допомоги по безробіттю. За результатами обговорення визначились, що для вирішення порушеного  питання та з метою усунення неоднозначності викладених положень і визначення термінів доцільно внести зміни до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням.

Наразі триває опрацювання пропозицій відповідними органами виконавчої влади. 

“Мені дуже прикро спостерігати, що брак високого фахового рівня призводить до поневірянь наших співвітчизників, а надто, коли це стосується людей, які потребують соціальної захищеності, ще більшої уваги, а інколи терпіння. Вважаю, що людяність, толерантність та відповідальність державних службовців має бути на високому рівні, а інваліди не лише на папері мають відчувати позитивний результат їх роботи,” – зауважив Олексій Журавко.

 

версія для друку