українська російська англійська
Відбулося перше засідання Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України
06.02.2014 | 17:24
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Відбулося перше засідання новоствореної Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України. У заході взяли участь Перший заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Глущенко, представники Мінмолодьспорту та члени Громадської ради при Мінмолодьспорті.

З вступним словом до представників інститутів громадянського суспільства звернувся Сергій Глущенко. Перший заступник Міністра повідомив про збільшення фінансування сфери молодіжної політики, фізичної культури та спорту у 2014 році.

За словами Сергія Глущенка, моніторинг профільних обласних управлінь показав позитивну динаміку фінансування, виділеного на реалізацію інфраструктурних проектів у регіонах протягом 2013 року.

Перший заступник Міністра високо оцінив роль громадськості у формуванні політики в сфері молоді, фізичної культури та спорту і закликав присутніх до дієвої неформальної співпраці та активного діалогу.

Під час засідання обрали голову Громадської ради, заступників голови, секретаріат та голів постійних комітетів.

Шляхом відкритого голосування головою Ради було обрано представника Всеукраїнської громадської організації "Федерація стрільби України" Олега Волкова.  Його заступниками стали Юрій Кравченко, представник громадської організації "Альтернатива плюс три" та Павло Білоножко, представник Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Спілка молодих політологів України".

Учасники засідання обговорили та ухвалили Положення та Регламент Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту.

Члени Громадської ради прийняли рішення про проведення наступного засідання Ради 5 березня 2014 року, о 14:00.

 

 

версія для друку