українська російська англійська
Завдяки громадськості в соціальній сфері були виявлені і звільнені некомпетентні чиновники
07.02.2014 | 14:36
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Завдяки народним контролерам у соціальній сфері були виявлені і звільнені «недбайливі» чиновники. Про це заявила Міністр соціальної політики Наталія Королевська, виступаючи на засіданні Народної колегії.

"Завдяки участі і принциповій позиції Народних контролерів ми вчасно отримуємо сигнали про факти порушень або неякісної роботи і можемо оперативно втрутитися в ситуацію, виправити її і вжити заходів на майбутнє. За результатами моніторингу активісти виявили факти невідповідності своїм посадам керівників низки соціальних установ. Усі вони були звільнені», - сказала Наталія Королевська.

Так, за її словами, були виявлені факти невідповідності своїм посадам керівників Ладиженського психоневрологічного дитячого будинку-інтернату, Хмельницького інтернату для людей похилого віку, Великорибальського психоневрологічного інтернату, а також департаменту соціального захисту Вінницької області. В.о. Міністра підкреслила, що також саме представниками громадськості були виявлені факти неякісного харчування дітей-чорнобильців, що надавалося компанією «Сінтезпродсервіс».

За словами Наталії Королевської, Мінсоцполітики і представники Народної колегії за минулий рік стали справжніми союзниками і партнерами з багатьох напрямків соціальної сфери. Вона подякувала представникам «Народного контролю» за активну позицію в питаннях контролю за організацією оздоровлення пільгових категорій громадян, а також харчуванням дітей-чорнобильців.

«Підвищити якість роботи соціальної сфери неможливо без залучення громадськості. І ми без вагань пішли на те, щоб дати можливість громадським активістам реально впливати на реалізацію соціальної політики. Для цього ми налагодили співпрацю з приблизно 400 громадськими організаціями та об'єднаннями у рамках Народної колегії», - сказала вона.

 

 

версія для друку