українська російська англійська
Наталія Королевська вимагає від місцевих чиновників посилити роботу щодо соціального захисту ветеранів
07.02.2014 | 16:16
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Обласні управління соціального захисту зобов'язані більш щільно співпрацювати з ветеранськими організаціями і вести планомірну роботу протягом усього року. Про це заявила Міністр соціальної політики Наталія Королевська на селекторній нараді з керівниками обласних управлінь соціального захисту та громадських організацій, що об'єднують ветеранів.

«Соціальний захист інвалідів війни, ветеранів, учасників бойових дій був і залишається серед пріоритетів Мінсоцполітики. Від усіх без винятку областей я вимагаю реальну спільну роботу, спрямовану на вирішення конкретних проблем і допомогу конкретним людям», - сказала Міністр.

Наталія Королевська нагадала, що місцеві управління повинні скласти плани спільно з ветеранськими організаціями. В них, крім щоденної роботи, повинна бути відображена підготовка заходів і до 25-ї річниці виведення військ з Афганістану, і до 70-річчя визволення України у Великій Вітчизняній війні. «Тільки прошу не робити так, як це іноді бувало, що напередодні ювілейної дати багато подій, які в авральному порядку готуються. А потім про ветеранів на рік забувають», - акцентувала увагу учасників наради Міністр.

Також Наталія Королевська зажадала від усіх управлінь соціального захисту бути уважними до кожного звернення ветеранів. Одночасно вона звернулася з проханням до організацій ветеранів постійно контролювати ситуацію на місцях. «Прошу вас у цьому питанні бути очима і вухами Міністерства. Як тільки бачите недоробки - прохання відразу сигналізувати», - попросила Міністр.

Наталія Королевська зазначила, що в нинішньому році будуть продовжені всі програми, спрямовані на підвищення соціального захисту ветеранів, які були розпочаті раніше. Зокрема, в 2013 році на 10% були підвищені виплати до 5 травня, пенсії інвалідів війни ІІ та ІІІ груп (тепер вони отримують пенсії не нижче 2705 грн.), а санаторно-курортним лікуванням було забезпечено 23 тис. ветеранів. «Соціальний захист ветеранів, учасників бойових дій - серед тих питань, які тримаємо на особливому контролі. Ми повинні забезпечити адресність надання допомоги та при будь-яких умовах шукати рішення в інтересах людей. Я вважаю це обов'язком держави», - підкреслила вона.

 

версія для друку