українська російська англійська
За підтримки ДІУ введено в експлуатацію будинок у Гостомелі
08.02.2014 | 10:14
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Введено в експлуатацію ще один багатоповерховий будинок площею 4 тис. кв. метрів житла, будівництво якого здійснювалося за фінансової підтримки Державної іпотечної установи. Про це повідомив Перший заступник Голови правління ДІУ Андрій Прилипко.

«Державна іпотечна установа надала підтримку забудовнику для завершення будівництва об’єкта у м. Гостомель, Київської області у травні 2013 р. За короткій термін, завдяки фінансовому ресурсу Установи, будівництво було завершене та 58 родин зможуть відсвяткувати новосілля», - зазначив Перший заступник Голови правління ДІУ.

Він додав, що одним із пріоритетних напрямків у діяльності ДІУ є стимулювання будівельного сектору економіки, а саме фінансова допомога забудовникам через банки-партнери.

«Фінансування добудови об’єктів житлового призначення надає змогу забудовнику вчасно завершити будівництво та виконати свої зобов’язання перед громадянами, що у свою чергу відновлює довіру до інвестування у будівництво та дозволяє зберегти сотні робочих місць», - підкреслив Андрій Прилипко.

 

версія для друку