українська російська англійська
Олімпійський марафон на Севастопольському телебаченні.
08.02.2014 | 12:23
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

У понеділок, 10 лютого, в прямому ефірі Севастопольської регіональної державної телерадіокомпанії відбудеться «Олімпійський марафон», присвячений XXII зимовим Олімпійськім іграм, що стартували в Сочі.

Гостями студії стануть учасники зимових та літніх Олімпіад різних років, керівники севастопольського спорту, відділення НОК України, тренери, спортсмени. Теми для обговорення: перспективи розвитку зимових видів спорту в регіоні, останні новини Олімпіади, аналіз виступів українських спортсменів, перспектива проведення Олімпійських ігор в Україні.

Також будуть висвітлені заходи, що передували іграм, в яких, так чи інакше, брав участь Севастополь: естафета прапора збірної України з біатлону, урочиста церемонія підняття Олімпійського прапора в день старту ігор.

Особливу увагу буде приділено успіхам юних хокеїстів і фігуристів міста. Багато хто з них неодноразово ставали призерами етапів Кубку України, перемагали на міжнародних турнірах, що проходили як у нашій країні, так і за кордоном. Кращі юні обдарування, яким, можливо, випаде честь представляти в майбутньому нашу країну на Олімпійських іграх, також будуть гостями студії СРДТРК.

Крім того, всі телеглядачі зможуть взяти участь в інтерактивній вікторині на олімпійську тематику, що проводиться спільно з міським відділенням НОК України, і виграти цінні призи.

Телемарафон стартує в севастопольському ефірі в 16-30, а завершиться о 20-30.

 

версія для друку