українська російська англійська
Віталій Захарченко: Суспільство дасть оцінку всім останнім подіям у державі
08.02.2014 | 12:53
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Під час протистояння на вулиці Грушевського міліція вистояла та не застосувала силу, надану їй законом.

За словами Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, розмови про силовий розгін входять у розряд інформаційних війн. Цей спосіб застосовують для того, щоб якимось чином мобілізувати протестуючих на Майдані.

«Я впевнений, що це лише вигадки деяких опозиційних політиків, спрямовані на підтримку протестних настроїв у суспільстві», - сказав Віталій Захарченко.

Водночас він зазначив, що рівень інформаційних технологій, які застосовуються в Україні, не можна порівняти ні з Єгиптом, ні з Лівією, ні з Сирією. У нашій державі сьогодні розробляються і застосовуються технології зовсім іншого рівня. Саме тому, вважає Міністр, інформаційні війни будуть продовжуватись.

«Буде вкидатися чимало дезінформації для того, щоб дезорієнтувати суспільство про події, які відбуваються у державі», - зауважив він.

Разом з тим Віталій Захарченко висловив впевненість, що суспільство само дасть оцінку всім подіям.

«Єдиним стримуючим фактором виступила міліція. Таку оцінку дасть і суспільство, не сьогодні, але це обов'язково станеться», - впевнений Міністр.

У той же час глава правоохоронного відомства зазначив, що сьогодні криміногенна ситуація в країні стабільна, контрольована, а рівень злочинності знижується майже за всіма видами злочинів.

 

версія для друку