українська російська англійська
Олексій Журавко: Всі діти заслуговують на майбутнє
10.02.2014 | 13:54
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

На адресу Урядового уповноваженого з прав інвалідів Олексія Журавка надійшло звернення  матері чотирирічного хлопчика, хворого на дитячий церебральний параліч,  які мешкають на Донеччині, з проханням про термінову допомогу.

В інтенсивній боротьбі з хворобою, родина вже пройшли три курси реабілітації в Міжнародній клініці відновлювального лікування ім. Козявкіна у м. Трускавець. Незважаючи на діагноз, мама Дмитрика покладає великі сподівання, що після курсів реабілітації її хлопчик  зможе самообслуговуватись і навіть встати на ніжки. Але, на жаль, матеріальне становище родини не дозволяє проходити курси реабілітації та лікування у цьому закладі.

Переслідуючи єдину мету – допомогти маленькому громадянинові України, Урядовий уповноважений з прав інвалідів звернувся до Міністерства охорони здоров’я стосовно розгляду можливості безкоштовного лікування Дмитрика в лікувальних закладах відповідного профілю системи охорони здоров’я України.

Слід зазначити, що дитячий церебральний параліч (ДЦП) залишається на сьогодні складним захворюванням, тяжкість якого визначається ураженням багатьох систем організму, складними руховими розладами з поступовим розвитком контрактур суглобів та деформацій кінцівок. Значні порушення функції опорно-рухового апарату обмежують соціальну свободу дитини та є підставою для її фізичного каліцтва, формують психотип інваліда.

За інформацією керівництва Міністерства охорони здоров’я, заступнику голови  – директору департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації доручено забезпечити дитину-інваліда медичною допомогою та реабілітаційним лікуванням відповідно до рекомендацій спеціалістів  у межах державного та місцевих бюджетів, передбачених на цю мету.

“Я глибоко переконаний, що всі діти заслуговують на майбутнє. Діагноз “дитячий церебральний параліч” в Україні мають понад 20 тисяч осіб. А це означає, що понад 20 тисяч сімей повсякдень несуть тягар безнадійного вироку, адже багатьом з тих, у кого в ранньому віці було визначено церебральний параліч, не вдається повноцінно увійти в звичне для інших життя. Держава зобов’язана всебічно підтримувати такі сім’ї та всіляко сприяти їм в отриманні безкоштовного лікування та реабілітації,” – зазначив Олексій Журавко.

Всі небайдужі до чужої біди можуть надати свою матеріальну, спонсорську допомогу матері Латі Олені Леонідівні (+380505549743).

Реквізити для перерахунків:

Приватбанк, Р/с 29244825509100

МФО 305299

ЄДРПОУ 14360570

карти 4149437736393131

 

Щиро вдячний за людяність та порозуміння.

версія для друку