українська російська англійська
На Херсонщині сім'ї загиблих воїнів-інтернаціоналістів отримали торік 313,5 тис. грн.
10.02.2014 | 15:10
Херсонська ОДА

У контексті проголошення 2014 року Року учасників бойових дій на території інших держав, першочерговим завданням Президента Віктора Януковича є забезпечення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій.

Про це було зазначено головою Херсонської обласної державної адміністрації Миколою Костяком на селекторній нараді з  головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення, головами районних рад, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних служб та управлінь.

А директор департаменту соціального захисту населення Херсонської облдержадміністрації Геннадій Причина відзначив: «Упродовж 2013 року щомісяця 66 сімей загиблих в Афганістані та воїнів-інтернаціоналістів, що є інвалідами I групи, отримували матеріальну допомогу на суму 313,5 тис. грн. Така ж фінансова підтримка передбачена і у 2014 році».

Крім того, Геннадій Причина звернув увагу присутніх і на те, що за підписаним Меморандумом про співробітництво між облдержадміністрацією, облрадою та обласною організацією Української Спілки ветеранів Афганістану, надано підтримку ветеранським організаціям воїнів-інтернаціоналістів у сумі 192,3 тис. грн.

Станом на 1 січня 2014 року в Херсонській області перебуває на обліку ветеранів Афганської та інших війн 3997 осіб, у тому числі учасників бойових дій в Афганістані – 2083, в інших державах – 1707, а членів загиблих воїнів в Афганістані та в інших державах – 207 осіб.

 

 

версія для друку