українська російська англійська
Затверджено Програму розвитку лідерства-2014
10.02.2014 | 17:43
Прес-служба Національного агентства з питань державної служби

На засіданні Ради Школи вищого корпусу державної служби 10 лютого 2014 року розглянуто результати реалізації Програми розвитку лідерства-2013 та затверджено проект  Програми розвитку лідерства-2014.

Державна служба в Україні потребує постійної модернізації, одним з основних елементів якої є підвищення професійного рівня державних службовців, їхнього довгострокового та ефективного планування власної діяльності. 

Саме на формування та вдосконалення знань і навичок, необхідних для оперативного реагування на вимоги та виклики, що виникають у зв'язку з процесами суспільної трансформації, економічного розвитку, а також знань, умінь та навичок, необхідних для державних службовців, уперше призначених на посади першої-другої категорії і спрямована Програма розвитку лідерства-2014.

Програма розвитку лідерства - 2014 складається з установчої сесії, п’яти  модулів: «Лідерство в сучасному державному управлінні», «Лідерство і створення команди», «Лідерство у процесі реформування і управління змінами», «Лідерство в управлінні людськими ресурсами» «Лідерство і побудова ефективних комунікацій в структурі державного управління»,  які в свою чергу поділені на тренінги та комунікативні заходи з розвитку вищого корпусу державної служби.

Метою Програми, яка розроблена Школою вищого корпусу державної служби, є сприяння учасникам у нарощуванні особистого лідерського потенціалу та розвитку знань, умінь та навичок з ефективного управління в ситуаціях, що вимагають застосування лідерських здібностей.

Довідково

 Програма реалізовується з 2010 року на виконання постанови  Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 року № 728 «Про затвердження Порядку організації і проведення Школою вищого корпусу державної служби тренінгів для державних службовців першої-другої категорії».

Програма розвитку лідерства має позитивну динаміку щодо кількості її учасників. Так, у 2010 р. її учасниками стали - 46, у 2011 р. – 106, у 2012 р. – 150. У  2013 році  сертифікати про підвищення кваліфікації отримали 167 державних службовців першої-другої категорії.

 

версія для друку