українська російська англійська
22 воїни-інтернаціоналісти отримали квартири від столичної влади
11.02.2014 | 16:26
КИЇВСЬКА МДА

Голова Київської міської державної адміністрації Володимир Макеєнко та заступник міського голови – секретар Київради Галина Герега вручили воїнам-інтернаціоналістам повідомлення на отримання квартир. Житло отримали 22 учасники бойових дій на території інших держав.

Вручення повідомлень, а також пам’ятних подарунків і відзнак Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації відбулося у Малій залі палацу «Україна» під час зустрічі керівництва столиці з воїнами-інтернаціоналістами та сім’ями воїнів, які загинули в Афганістані.

У заході взяли участь 240 представників громадських організацій воїнів-інтернаціоналістів: Київської міської Спілки ветеранів Афганістану, Об’єднання воїнів-інтернаціоналістів-«кубинців» та Київської міської спілки постраждалих від мін.

«Наближається 25-а, ювілейна, річниця виведення радянських військ з Афганістану. Саме тому 2014 рік визнано Роком учасників бойових дій на території інших держав. Відповідно до Указу Президента України ця дата визначена як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Він символізує події, пов’язані із вашою особистою участю у складі обмежених військових контингентів, частин і підрозділів Радянської Армії, груп і окремих військових спеціалістів у Китаї, Північній Кореї, Угорщині, на Кубі, у Чехословаччині, В’єтнамі, Монголії, країнах Близького Сходу і Африканського континенту, в Афганістані», – сказав, звертаючись до присутніх, голова КМДА.

Володимир Макеєнко також зауважив, що за роки своєї миротворчої діяльності Україна увійшла до першої двадцятки найбільш активних держав-миротворців. У рамках співпраці з ООН українські миротворці були в Косово, Лівані, Кувейті, Сьєрра-Леоне, Іраку та інших країнах. І сьогодні українські військові виконують миротворчі місії у 8 країнах світу.

Очільник КМДА зауважив, що столична влада продовжує працювати у напрямі забезпечення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій.

Пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів вшанували хвилиною мовчання.

версія для друку