українська російська англійська
Торік місцеві бюджети Вінниччини отримали 2,4 млрд. грн. податків
11.02.2014 | 17:50
Вінницька ОДА

Минулоріч місцеві бюджети Вінниччини отримали від платників податків 2 мільярди 451 мільйон гривень, що майже на 207 мільйонів більше ніж торік. Про це повідомив начальник головного управління Міндоходів у Вінницькій області Геннадій  Федик під час зустрічі з підприємцями та громадськістю.

Характеризуючи ж роботу очолюваного відомства, Геннадій Федик, зокрема, наголосив, що сьогодні уся діяльність служби спрямована на побудову прозорих відносин із суб’єктами господарювання регіону, створення сприятливих умов для ведення ними легального бізнесу, забезпечення зворотного зв’язку.

За словами головного податківця області, першочергова увага цьогоріч буде приділятись впровадженню нових електронних послуг та удосконаленню уже діючих.

Загалом 2013 року від платників області місцеві бюджети отримали 2 мільярди 451 мільйон гривень. А це майже на 207 мільйонів більше, ніж торік. Звертаючись до підприємців, Генадій Федик наголосив, що збільшення надходжень відбулося винятково за рахунок детінізації економіки. Тому для чесних платників міністерство залишається сумлінним та прогнозованим партнером. Також Геннадій Федик наголосив, що такий формат спілкування має позитивні результати. Пропозиції вінницького бізнесу, озвучені під час засідань, круглих столів Громадської Ради вже частково знайшли своє відображення в діючих сьогодні механізмах.

2014 року підприємці, що працюють за спрощеною системою оподаткування, отримали можливість ведення в електронному вигляді книг обліку доходів та витрат. Для "спрощенців" з нового року доступний сервіс «електоронна перевірка». Вже запрацював сервіс "електронний кабінет платника податків". На сьогодні через електронний кабінет вже подано 778 звітів.

 

 

версія для друку