українська російська англійська
Луганський автопарк швидкої допомоги" поповнився ще 12 автомобілями
11.02.2014 | 18:10
ЛУГАНСЬКА ОДА

12 автомобілів «швидкої допомоги» сьогодні, 11 лютого 2014 року, урочисто вручили Луганському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф голова Луганської обласної адміністрації Володимир Пристюк і міський голова Луганська Сергій Кравченко.

За словами Володимира Пристюка, відповідно до Програми розвитку охорони здоров'я в Луганській області у 2013 році для обласної служби екстреної допомоги придбано 79 машин «швидкої допомоги». А до червня 2014 року заплановано отримати ще близько 70 автомобілів. Це допоможе оновити автопарк «швидкої», в цілому, на 80%. Голова ОДА підкреслив, що без підтримки Президента України Віктора Януковича та Міністерства охорони здоров'я України цей процес проходив би набагато повільніше.

На запитання Володимира Пристюка про якість автомобілів самі водії відзначили, що машина в управлінні дуже зручна.

Свою подяку керівнику регіону висловив і мер міста. «Для Луганська це дійсно дуже важлива подія. Дякую обласній владі, що знайшли необхідні кошти і змогли зробити місту такий «подарунок», – сказав Сергій Кравченко.

Крім того, Володимир Пристюк та Сергій Кравченко розповіли про плани місцевої влади побудувати в Луганську міську лікарню швидкої допомоги. Здійснювати задумане планують на базі Луганської міської багатопрофільної лікарні №3.

«Луганськ давно потребує своєї міської лікарні швидкої допомоги. Тому ми прийняли рішення оголосити вже майже добудований центр екстреної медичної допомоги обласним, а для луганчан побудувати окрему установу», – пояснив глава ОДА.

Після завершення заходу він також ознайомився з ходом будівельних робіт з реконструкції 4-го поверху під приміщення єдиної оперативної диспетчерської. У майбутньому така диспетчерська зможе приймати виклики з усіх найближчих та віддалених сіл, селищ і міст нашої області. Всі дзвінки за номерами «103» і «112» будуть стікатися сюди, і звідси буде направлятися бригада «швидкої допомоги».

Єдина диспетчерська буде оснащена сучасним обладнанням. Зокрема, автомобілі «швидкої» будуть мати вбудовану систему супутникової навігації і зможуть відстежувати місцезнаходження кожної машини в режимі он-лайн.

 

версія для друку