українська російська англійська
Вихід економіки з кризи під загрозою через ескалацію напруженості, - Микола Азаров
12.02.2014 | 13:25
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Микола Азаров вважає, що вихід української економіки з кризи піддається серйозній загрозі через збереження напруженості. Про це він заявив під час зустрічі з представниками Європейського парламенту, які представляють Прогресивний альянс соціалістів і демократів.

Микола Азаров відзначив негативний вплив на економіку політичної нестабільності: ажіотаж на валютному ринку і відтік депозитів громадян з банків, неможливість повною мірою реалізувати програму активізації економіки, збої у виконанні виробничих програм підприємств та окремих галузей, ускладнення у виконанні домовленостей про торговельне співробітництво та виробничу кооперацію з Росією.

«Ті, хто продовжує ескалацію конфлікту, грають долями мільйонів громадян України, піддають загрозі добробут українських сімей», - сказав Микола Азаров.

Він також зазначив, що зараз представники Єврокомісії визнають серйозні економічні труднощі в Україні. Піднімається питання про надання необхідної допомоги, про залучення до цього Міжнародного валютного фонду.

«Виникає закономірне питання: чому вони не бачили цього раніше, не прислухалися до наших пропозицій до підписання Договору про асоціацію?» - поставив запитання Микола Азаров.

 

 

 

версія для друку