українська російська англійська
О.Проскуряков: Встановлення у зоні відчуження сонячних батарей - крок до екологізації української економіки
13.02.2014 | 15:25
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

13 лютого 2014 року відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством екології та природних ресурсів України, Державним агентством України з управління зоною відчуження та компанією VIPIEMME SOLAR SRL.

«Cьогодні Уряд України визначив ефективну екологічну політику як один із пріоритетів своєї діяльності. Сподіваюсь, що підписання Меморандуму між Міністерством, Державним агентством України з управління зоною відчуження і компанією Vipiemme Solar є початком плідної співпраці із нашими іноземними партнерам, що допоможе зробити перші кроки у заснуванні в Україні підприємств, що зможуть як задовольняти суспільні потреби енергоспоживання, так і заощаджувати і зберегти для майбутніх поколінь вичерпні природі ресурси», - наголосив Міністр.

Меморандумом про взаєморозуміння з компанією VIPIEMME SOLAR SRL передбачає наступні напрями співпраці:

- здійснення діяльності з питань реалізації проектів зі встановлення сонячних панелей, збору і утилізації відпрацьованих елементів живлення;

- проведення робіт зі встановлення сонячних панелей потужністю до 0,5 МВт у зоні відчуження;

- співпраця і обмін досвідом з питань будівництва електростанцій та виробництва електроенергії з відновлюваних джерел (сонячна енергія).

 «Я впевнений, що співпраця між нашими інституціями і європейською компанією, що має значний досвід як у використанні новітніх стандартів утилізації відходів, так і у виробництві, встановленні сонячних елементів живлення допоможе зробити перші успішні кроки на шляху до екологізації української економіки і встановлення нових стандартів видобування енергії», - наголосив Олег Проскуряков.

 

версія для друку