українська російська англійська
Г. Темник доручив розпочати підготовчі заходи з благоустрою територій після зими
13.02.2014 | 16:16
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Забезпечити чистоту і порядок у населених пунктах та на прилеглих до них територіях після зимового періоду та танення снігу. Таке завдання перед керівниками регіонів, які опікуються питаннями благоустрою, поставив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник в ході селекторної наради з регіонами в четвер 13 лютого.

«Кожен населений пункт України має бути прибраний і озеленений. Прошу місцеві органи виконавчої влади разом з органами місцевого самоврядування відповідально віднестися до підготовки та планування заходів з благоустрою територій», - наголосив Міністр.

Він поінформував, що в 2013 році в рамках проведення весняного місячника з благоустрою було висаджено понад 4 мільйони дерев та понад 1 мільйон кущів. Керівник Мінрегіону зазначив, що цієї весни необхідно запланувати до висадження на 10% більше дерев і кущів, ніж минулого року.

Нагадаємо, в минулому році Мінрегіон за дорученням Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула організував широкомасштабну акцію на всій території України з прибирання територій населених пунктів, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, приведення в належний санітарний стан об’єктів благоустрою після зимового періоду. Тоді в заходах з благоустрою взяло участь майже 30 тис. населених пунктів, близько 180 тис. підприємств різних форм власності та громадських організацій і понад 7 млн. осіб, з яких понад 1,5 млн. осіб – студентська та учнівська молодь.

Раніше Геннадій Темник заявляв, що у населених пунктах України повинні приділяти більше уваги питанню озеленення територій, щороку нарощувати кількість зелених насаджень і вести належне їх утримання.

Довідково

Площа зелених насаджень усіх видів у межах територій міст та інших населених пунктів України становить  680 тис. га, з них насаджень загального користування – 178 тис. га. На одну тисячу мешканців України, за словами керівника Мінрегіону, припадає близько 20 га зелених насаджень. Доглядом охоплено 74% зелених насаджень загального користування.

 

версія для друку