українська російська англійська
Держфінінспекція у Дніпропетровській області відшкодувала втрат на 3,1 млн. грн.
14.02.2014 | 10:44
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області упродовж січня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 3,1 млн. грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ та організацій додатково надійшло понад 2,1 млн. грн. Відшкодовано і поновлено нецільових та незаконних витрат та недостач ресурсів на суму понад 1 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 20 управлінських рішень.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізії яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано 16 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках та призупинення бюджетних асигнувань.

Інспекція пред’явила 9 позовів до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 2 млн. грн. Крім того, перед органами прокуратури та іншими установами ініційовано пред’явлення 7 позовів.

 За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 4 досудові розслідування. За вчинені фінансові порушення 41 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 14 – до дисциплінарної та матеріальної, 1 особу звільнено із займаної посади.

 

версія для друку