українська російська англійська
У Мінпромполітики обговорено реалізацію механізму виробничої кооперації
14.02.2014 | 15:40
Прес-служба Міністерства промислової політики

13 лютого 2014 р. під головуванням заступника Міністра промислової політики України – керівника апарату Наталії Бойцун відбулася міжвідомча нарада з питань реалізації механізму виробничої кооперації. Захід пройшов за участі представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, Міністерства доходів і зборів, Міністерства закордонних справ України.

 «Виробнича кооперація є ефективним та масштабним механізмом, що поєднує інтереси усіх галузей промисловості. Механізм виробничої кооперації закладається в основу реалізації проектів, що мають вагомий вплив на розвиток ключових галузей промисловості України, включаючи: літакобудування, суднобудування, сільськогосподарське машинобудування, інші галузі», - зазначила під час наради Наталія Бойцун. За її словами, застосування механізму виробничої кооперації сприятиме підтриманню виробничих зв’язків, стимулюванню експорту, що в загальному підсумку матиме позитивний вплив на конкурентоспроможність кінцевої продукції.

У ході наради було обговорено широке коло питань, що стосуються регулювання процедур формування номенклатури поставок в рамках виробничої кооперації, її погодження, митного оформлення товарів, що поставляються за виробничою кооперацією, та підготовки і реалізації відповідних нормативно – правових актів.

За результатами проведеної роботи, організацію коопераційних поставок в 2014 році планується здійснити на підставі оновленої нормативно-правової бази, яка має, насамперед, спростити доступ зацікавленим підприємствам до використання механізму виробничої кооперації.

 

версія для друку