українська російська англійська
Землевпорядники Луганщини проінвентаризували 21,4 тис. га сільгоспземель державної власності
17.02.2014 | 10:16
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Протягом 2013 року землевпорядники Луганської області провели інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності, не переданих у власність чи користування, на загальній площі 21,4 тис. гектарів. Про це, зокрема, йшлося під час підсумкового засідання колегії Головного управління Держземагентства в області.

За результатами інвентаризації в Державному земельному кадастрі зареєстровано 748 земельних ділянок. Усього в області обліковується 7,3 тис. га ріллі, 12,1 тис. га пасовищ і сіножатей, 0,1 тис. га багаторічних насаджень та 1,9 тис. га несільськогосподарських угідь.

Крім того, за словами начальника Головного управління Держземагентства в області Дмитра Сергєєва, фахівці територіальних органів земельних ресурсів у 2013 році забезпечили організацію робіт з інвентаризації земель населених пунктів, земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів та формування електронного реєстру документації із землеустрою, зареєстрували 41 тис. земельних ділянок, видали 20,9 тис. витягів з Державного земельного кадастру, провели нормативну грошову оцінку 662 га земель за межами населених пунктів тощо.

 

версія для друку