українська російська англійська
Херсонська ОДА: Від туристичної діяльності у місцеві бюджети надійшло 26,3 млн. грн.
17.02.2014 | 10:50
Херсонська ОДА

На Херсонщині від туристичної діяльності у місцеві бюджети надійшло 26,3 млн. грн.

«Визначення нових підходів у розвитку туристичної галузі Херсонської області потребує значної уваги, тим більше, що невдовзі розпочнеться туристичний сезон. А це, у свою чергу, серйозний ресурс для наповнення бюджетів», - наголосив голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк під час обласної селекторної наради.

Тож, у зв’язку з цим, ним було доручено забезпечити роботу щодо належної плати за використання земельних ділянок під об’єктами рекреаційно-оздоровчого призначення та в найкоротший термін провести роботу з оформлення договорів оренди земельних ділянок, які вже використовуються суб’єктами туристичної галузі.

За словами Миколи Костяка, в курортних зонах виділяються земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво, а будують на них пансіонати та міні-готелі, де відпочивають 100 і більше осіб. «При цьому власники таких об’єктів податки не сплачують взагалі. Це неприпустимо», – звернув увагу голова облдержадміністрації.

На переконання Миколи Костяка, правоохоронні структури мають взяти це питання на жорсткий контроль.

Зі свого боку, заступник начальника управління - начальника відділу розвитку рекреаційно-курортних територій управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Шкарупа зазначив, що обсяги надходжень від туристичної діяльності в 2013 році становили 26,3 млн. грн., що на 49% більше, ніж в 2012 році.

«Розвиток туристичної галузі в області потребує розробки та впровадження ефективних механізмів заохочення та стимулювання власників особистих селянських господарств до створення садиб сільського зеленого туризму в кожному районі», - наголосив Сергій Шкарупа.

 

 

версія для друку