українська російська англійська
Павло Лебедєв: Міноборони торік продовжувало працювати над реформуванням і розвитком ЗСУ
17.02.2014 | 15:05
Прес-служба Міністерства оборони

Президент України Віктор Янукович приділяє підвищену увагу обороноздатності України та розвитку Збройних Сил. На цьому сьогодні, 17 лютого, наголосив Міністр оборони України Павло Лебедєв під час брифінгу у Будинку Уряду.

За його словами, у 2013 році Міністерством оборони України було продовжено системну роботу щодо реформування і розвитку Збройних Сил України, реалізації прав військовослужбовців та посилення їх соціального захисту.

«Головні зусилля були спрямовані на виконання доручень Президента України Віктора Януковича, рішень Кабінету Міністрів України та заходів Державної комплексної програми реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року», – відзначив Павло Лебедєв.

В цілому, завдання, які було поставлено перед Збройними Силами України на 2013 рік, виконано в межах виділених фінансових ресурсів.

Міністр оборони повідомив представникам ЗМІ, що у минулому році оборонному відомству вдалося не допустити зниження рівня бойової готовності Збройних Сил, удосконалити систему управління, оптимізувати їх структуру та чисельність, зберегти кадровий потенціал.

«У 2013 році забезпечено ухвалення низки нормативно-правових актів, прийняття яких дало змогу унормувати механізм відчуження об’єктів нерухомого військового майна, розширити межі участі ЗС України в міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки, посилити соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей», – наголосив Павло Лебедєв.

Він відзначив, що основні завдання діяльності Міністерства оборони України на 2014 рік визначені у Державній комплексній програмі реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року.

«Основні пріоритети – виконання завдання Президента України Віктора Януковича щодо завершення повного переходу до комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом, соціальний захист військовослужбовців, членів їх сімей та працівників Збройних Сил України, ремонт та модернізація озброєння та військової техніки», – повідомив Міністр оборони.

Серед інших важливих пріоритетів на цей рік Павло Лебедєв наголосив на впровадженні нової системи підготовки ЗС України відповідно до сучасних військових стандартів та вжитті заходів, які унеможливлять вчинення порушень та корупційних проявів у сфері управління Міністерства оборони України в подальшому.

 

версія для друку