українська російська англійська
В оновленому електронному реєстрі документації із землеустрою - понад 6 млн. документів
18.02.2014 | 14:14
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Держземагентство України оновило електронний реєстр документації із землеустрою та оцінки земель, який розміщено на веб-порталі (http://land.gov.ua/ ) земельного відомства із минулого року – у вільному доступі.

Загалом у Державному фонді документації із землеустрою зберігається 6 052 424 примірники документації із землеустрою та оцінки земель, з яких у головному фонді – 197, у регіональних – 93 423, у місцевих фондах – 5 958 804 комплекти документів.

Фахівці земельного відомства створили повний електронний реєстр документації із землеустрою та оцінки земель на виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна  держава».

«Електронний реєстр документації із землеустрою та оцінки земель забезпечить оперативне отримання інформації землевласниками та землекористувачами, орендарями, розробниками та замовниками документації із землеустрою. Крім того, така добірка даних допоможе у роботі органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронцям, прокуратурі. Робота з наповнення та оновлення переліку документів продовжується», – зазначив Голова Держземагентства України Сергій Тимченко.

 

версія для друку