українська російська англійська
Наталія Королевська: Лютневі пенсії профінансовані вже на 65,6%
19.02.2014 | 12:23
Прес-служба Міністерства соціальної політики

На фінансування пенсій за лютий вже направлено 14 млрд. грн. Про це повідомила Міністр соціальної політики Наталія Королевська. За її словами, таким чином повністю профінансовані пенсійні виплати по 17 лютого включно.

«За оперативною інформацією. Станом на вечір 18 лютого повність профінансовані пенсійні виплати по 17 лютого включно. Це стосується як виплат, що здійснюються за допомогою поштових відділень, так і банківських установ», - сказала вона.

Таким чином, за словами Наталії Королевської, на даний час вже профінансовано 14 млрд. грн. з майже 21,3 млрд. грн. запланованих, що становить 65,6%.

«Я щогодини одержую оперативну інформацію про стан виплат. Ми не можемо допустити, щоб у складний час найменш захищені категорії громадян, до яких без сумніву належать пенсіонери, залишились від державної підтримки», - сказала вона.

Довідково

1 жовтня 2013 року адміністрування єдиного соціального внеску було передано від Пенсійного фонду України до Міністерства доходів та зборів. Саме цей внесок і формує дохідну частину бюджету Пенсійного фонду.

версія для друку