українська російська англійська
В Мінпромполітики обговорено порядок проведення перевірок виконання підприємствами галузевих програм
19.02.2014 | 14:24
Прес-служба Міністерства промислової політики

Міністерство промислової політики України разом із Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва доопрацюють Порядок проведення перевірок виконання Програми створення (модернізації) виробничих потужностей і робочих місць на підприємствах автомобілебудівної галузі. Про це було домовлено вчора під час спільної наради Мінпромполітики та Держпідприємництва. Планові виїзні перевірки можуть здійснюватись міністерством з метою належного виконання підприємствами діючих галузевих програм відповідно до чинного законодавства.

«В першу чергу, ми повинні остаточно узгодити позиції стосовно проведення перевірок виконання програм, які будуть реалізовані на провідних автомобілебудівних підприємствах. Зазначені програми визначають рівень локалізації виробництва, внесення інвестицій у розвиток підприємств, а також передбачають створення 6-ти нових моделей автомобілів на ПрАТ «Єврокар», ПрАТ «ВО «КрАСЗ», Корпорації «Богдан Моторс» та ПАТ «ЗАЗ», - повідомив після наради Міністр промислової політики Михайло Короленко. За його словами, нові моделі автотранспортних засобів вже на четвертий рік  виконання Програми створення (модернізації) виробничих потужностей і робочих місць будуть вироблятися на підприємствах галузі повномасштабним виробництвом. При цьому, рівень локалізації становитиме 20%, а на 8 рік виконання Програми показник локалізації сягне 50%.

Слід зазначити, що проект наказу «Про затвердження Порядку проведення перевірок стану виконання Програми створення (модернізації) виробничих потужностей і робочих місць та форми акту перевірки» розроблений на виконання Постанови КМУ від  26.05.2006 №1031 «Про затвердження Порядку визначення товарів, що ввозяться на митну територію України для використання у промисловому виробництві моторних транспортних засобів». Найближчим часом проект наказу після доопрацювання буде повторно надіслано до Держкомпідприємництва.

 

 

 

 

 

версія для друку