українська російська англійська
У 2013 році завдяки державним житловими програмам у будівельну галузь залучено 1,3 млрд. грн., - О. Вілкул
20.02.2014 | 09:16
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

У Києві 19 лютого відбулося засідання спостережної ради Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. На засіданні, зокрема, був заслуханий та затверджений звіт про результати роботи Фонду у 2013 році, та визначені стратегічні напрямки діяльності на 2014 рік.

Голова спостережної ради, Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул зазначив, що користь від державних житлових програм мають як звичайні громадяни, що отримують можливість придбати на пільгових умовах житло, так і економіка держави, в першу чергу її будівельна галузь. «За результатами 2013 року завдяки програмам, які реалізує Держмолодьжитло, в будівельну галузь залучено понад 1,3 млрд. грн. Зокрема: 199,1 млн. грн. коштів державного бюджету, 35,5 млн. грн. коштів місцевих бюджетів; внесків громадян – 583,3 млн.грн., а також кредитних ресурсів комерційних банків – 501,2 млн. грн.», - сказав Олександр Вілкул.

 «В Державному бюджеті на 2014 рік передбачені кошти, які забезпечать розвиток всіх діючих житлових програм в поточному році», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

Держмолодьжитло залишається дієвим інструментом державної житлової політики. На сьогодні Фондом напрацьовані та використовуються різноманітні механізми вирішення житлового питання для різних категорій громадян.

У звіті про діяльність Фонду Голова правління Леонід Рисухін зазначив, що основними досягненнями у минулому році є ефективне виконання програм забезпечення молоді житлом та забезпечення населення доступним житлом, а також, програми здешевлення вартості іпотечних кредитів громадян.

За словами Леоніда Рисухіна, за програмами, які реалізує Держмолодьжитло, в 2013 році 3393 сім‘ї придбали доступне житло, що на16 % більше показників 2012 року.

В 2013 році, в рамках реалізації програм Фонду, введено в експлуатацію 96 житлових будинків у різних регіонах України в яких 2495 квартир отримали сім’ї – учасники програм Фонду.

 

версія для друку