українська російська англійська
Системи життєзабезпечення України працюють у штатному режимі
21.02.2014 | 15:32
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Головні підприємства, що відповідають за постачання населенню енергоносіїв, тепла та гарячої води, працюють безперебійно у штатному режимі.

«Ми посилили контроль за функціонуванням роботи головних підприємств, що відповідають за життєзабезпечення населення. Всі вони працюють у штатному режимі, як і державні підприємства в галузі промисловості», - заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко.

Він також додав, що співробітники держустанов та відомств, в управлінні яких перебувають об’єкти енергетики та державні промислові підприємства, продовжують виконання своїх функціональних обов’язків.

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що Україна повністю забезпечуватиме виконання взятих на себе зобов’язань щодо безперебійного та безаварійного транзиту газу та постачань електроенергії до кінцевих споживачів у країнах ЄС та Митного Союзу.

«Будь-які політичні проблеми всередині країни не повинні стати на заваді виконанню Україною своїх зовнішньоекономічних зобов’язань в сфері енергетики та інших зобов’язань перед міжнародною економічною спільнотою», - сказав Юрій Бойко.

Він підкреслив, що ситуація на ринку пального є контрольованою Урядом, а запасів бензину та дизельного палива вистачить для забезпечення попиту протягом понад трьох тижнів.

 

версія для друку