українська російська англійська
Тепло, газ, електрика та вода подаються безперебійно, - О. Вілкул
24.02.2014 | 15:06
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Робота систем життєзабезпечення збережена – в будинки безперебійно подається тепло, газ, електрика і вода. Рятувальники забезпечують оперативне реагування і надають допомогу людям. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр, Голова Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олександр Вілкул під час планової селекторної наради.

«Це необхідно зберегти за будь-яких умов. Особливо це стосується тих регіонів, в яких голови облдержадміністрацій подали у відставку. При доповіді представники цих регіонів детально повідомте як організована у вас робота. Я дякую комунальникам, рятувальникам, енергетикам, працівникам дорожніх служб за ефективну роботу в цей складний час. Упевнений, що стратегічні напрямки модернізації ЖКГ, які ми заклали, будуть незмінні. Це стосується підвищення якості комунальних послуг за рахунок впровадження енергозберігаючих технологій, зниження споживання енергоресурсів та забезпечення контролю над їх використанням шляхом встановлення лічильників, впровадження сучасних SMART-технологій в ЖКГ, залучення коштів міжнародних фінансових організацій на подальшу модернізацію галузі», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

Під час селектору керівники міністерств, відомств та регіонів доповіли про вжиті заходи для стабільного функціонування систем життєзабезпечення та вжиття протипаводкових дій.

Як доповів Олександру Вілкулу Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник, на сьогодні за інформацією диспетчерської служби Мінрегіону працюють всі 24685 котелень. Тривають ремонтні роботи з відновлення теплопостачання школи та житлового будинку в Києві. У всі інші житлові будинки (174399) та об'єкти соціальної сфери (39701) країни тепло подається безперебійно.

Станом на 8:00 24 лютого в системах водопостачання та водовідведення, газо- та електропостачання позаштатні ситуації відсутні.

Підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій протягом доби для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж та інших рятувальних заходів здійснили майже тисячу виїздів. У результаті врятовано 16 людей, 49 будівель та 6 одиниць автотракторної техніки.

Станом на 7:00 24 лютого триває ліквідація пожежі, що виникла 23 лютого о 09:05 на території шахти «Бутівська» ДП «Макіїввугілля» у м. Макіївка на горизонті 987 м через загоряння метану. До ліквідації пожежі залучено 8 відділень Державної воєнізованої гірничо-рятувальної служби Міненерговугілля. Ситуація перебуває на контролі головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області. На момент загоряння метану в шахті перебувало 243 людини, на аварійній ділянці – 64. Завдяки своєчасному оповіщенню всі гірники своєчасно покинули шахту. В результаті, загиблих і постраждалих немає.

Наразі в шахті вентилятор головного провітрювання працює у нормальному режимі. Електропостачання аварійної дільниці відключене. Підземна дегазація шахти працює у штатному режимі. «Роботу шахти призупинено. Ситуація під жорстким контролем Державної комісії з надзвичайних ситуацій», - сказав Олександр Вілкул.

 

 

версія для друку