українська російська англійська
За останні два тижні землевпорядники Запорізької області зареєстрували понад 1,5 тис. земельних ділянок
25.02.2014 | 15:04
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

За останні два тижні фахівці землевпорядної служби Запорізької області зареєстрували понад 1,5 тис. земельних ділянок та надали майже 1,2 тис. витягів із Державного земельного кадастру.

Загалом з початку поточного року до територіальних органів земельних ресурсів області від громадян та юридичних осіб надійшло 6,8 тис. заяв щодо державної реєстрації земельних ділянок та надання витягів з Державного земельного кадастру. На сьогодні спеціалісти зареєстрували 3,3 тис. земельних наділів та надали 3,2 тис. витягів із кадастрових відомостей.

– Завдяки автоматизованому кадастру реєстрація земельних ділянок відбувається в рази швидше. Так, у 2013 році в порівнянні з 2012 роком кількість здійснених реєстрацій в Запорізькій області зросла у 1,8 разу, кількість виданих витягів – у 3,5 разу. Вся внесена інформація залишається в електронному вигляді в загальноукраїнській базі даних, що слугує надійним захистом і гарантією збереження прав на землю в разі втрати документів або їх ушкодженні, – зазначає начальник Головного управління Держземагентства у Запорізькій області Іван Гашенко.

версія для друку