українська російська англійська
Міністр фінансів України зустрівся із представниками Міністерства фінансів США і Ради нацбезпеки США
26.02.2014 | 09:14
Прес-служба Міністерства фінансів України

25 лютого Міністр фінансів України Юрій Колобов провів зустріч із представниками Міністерства фінансів США Даліпом Сінгхом та Елізабет Беррі, а також Старшим Директором з питань міжнародної економіки Ради національної безпеки США Рорі Макфаркуаром.

У ході зустрічі Юрій Колобов наголосив, що у ці важкі часи випробувань для України Міністерство фінансів не припиняло свою роботу і продовжує працювати в цілодобовому режимі задля виконання своїх завдань. Сьогодні безперервна робота Міністерства спрямована на дотримання графіку щодо виконання як внутрішніх, так і зовнішніх платіжних зобов’язань України. Він також поінформував про те, що спостерігаються позитивні реакції ринків на заяви представників фінансових установ США та країн-членів ЄС про готовність надати фінансову допомогу Україні.

У свою чергу, Рорі Макфаркуар позитивно оцінив роботу Міністерства фінансів України щодо забезпечення виконання покладених на нього завдань у складних для України умовах. На його думку, початок діалогу з МВФ та іншими міжнародними організаціями створить необхідні умови для спокійного виходу України на зовнішні фінансові ринки.

Міністра фінансів України Юрій Колобов висловив вдячність за довіру та підтримку з боку США, та запевнив про готовність Міністерства фінансів України до якнайшвидшого запровадження необхідних реформ з метою збереження та дотримання статусу відповідального та надійного платника за боргами.

версія для друку