українська російська англійська
Розроблено зміни до Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види профдіяльності
26.02.2014 | 14:14
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на засіданні, яке відбулося 18 лютого 2014 року, схвалила проект рішення «Про затвердження Змін до Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку».

«Розроблені регулятором зміни уточнюють види професійної діяльності на фондовому ринку, на які розповсюджується дія Порядку, перелік документів, які подаються до заяви на анулювання ліцензії та дії ліцензіата у разі анулювання та зупинення дії ліцензії. Зазначеними змінами з Порядку вилучаються норми, пов`язані з анулюванням та зупиненням дії ліцензій зберігача цінних паперів, депозитарію цінних паперів та реєстраторів власників іменних цінних паперів з одночасним доповненням Порядку положеннями щодо анулювання та зупинення дії ліцензій на нові види професійної діяльності, а саме: клірингової діяльності, депозитарної діяльності депозитарної установи, діяльності із зберігання активів ІСІ та діяльності із зберігання активів пенсійного фонду», - розповіла Ірина Курочкіна, директор департаменту регулювання депозитарної та розрахункового-клірингової діяльності НКЦПФР.

Вона додала, що проект рішення був розроблений на виконання Плану діяльності Комісії з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік у зв’язку з набранням чинності Закону України «Про депозитарну систему України».

Найближчим часом текст документа буде оприлюднений в офіційному виданні регулятора та на сайті, де всі зацікавлені матимуть змогу з ним ознайомитися докладно.

 

версія для друку