українська російська англійська
Делегація Міноборони України взяла участь у засіданні Північноатлантичної ради у Брюсселі
28.02.2014 | 10:37
Прес-служба Міністерства оборони

27 лютого, у Брюсселі, під головуванням Генерального секретаря НАТО Андреса Фог Расмуссена відбулося засідання Північноатлантичної ради на рівні міністрів оборони з країнами – контрибуторами операції Міжнародних сил сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан (МССБ).

У засіданні взяла участь військова делегація України на чолі з Першим заступником Міністра оборони Олександром Олійником.

Обговорено питання зміцнення безпеки та стабільності в Афганістані, внутрішньополітичної обстановки в країні у контексті підготовки наступних президентських виборів, поточного стану виконання завдань складовими МССБ, зокрема виведення військ та обладнання, взаємодії з Афганськими національними силами безпеки, а також підготовки нової місії НАТО в Афганістані після 2014 року.

Генеральний секретар НАТО наголосив на важливості подальшої підтримки міжнародною спільнотою безпекового процесу в Афганістані, посилення ролі Афганських національних сил безпеки у забезпеченні миру та стабільності в країні, формування належних умов для діяльності місії НАТО “Рішуча підтримка”, у першу чергу – нормативно-правових рамок її функціонування.

Глава української делегації підтвердив позиції України щодо підтримки зусиль із зміцнення безпеки в Афганістані.

Він також зазначив, що нова місія Альянсу в Афганістані має ґрунтуватися на чітких міжнародно-правових засадах та принципах забезпечення належних безпекових умов для виконання завдань.

версія для друку