українська російська англійська
Заява Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
03.03.2014 | 18:26
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

До Міненерговугілля надходить інформація, що у Автономній Республіці Крим та м. Севастополі працює група посадовців Міненерго Російської Федерації, яка вивчає можливості приєднання до електричних мереж автономних енергогенераторів з метою подальшого від’єднання Криму від енергосистеми України. Також є повідомлення про можливе захоплення невідомими особами компанії «Чорноморнафтогаз».

Повідомляємо, що електричні, газопостачальні мережі, теплоелектроцентралі Криму та компанія з видобутку газу «Чорноморнафтогаз» працюють у штатному режимі як невід’ємні складові Об’єднаної енергетичної та газотранспортної системи України і надійно забезпечують всі потреби населення Кримського півострова в електричній енергії та природному газі.

Міненерговугілля наголошує на неприпустимості втручання у діяльність підприємств паливно-енергетичного комплексу України, які розташовані на території Криму, та попереджає, що відповідальність за соціальні, техногенні та екологічні наслідки таких втручань, покладається на осіб, що ініціюють дезорганізацію роботи підприємств.

 

версія для друку