українська російська англійська
ДАІ робить все можливе, аби максимально швидко нормалізувати дорожній рух у столиці
04.03.2014 | 10:45
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Наразі у столиці проводяться заходи з стабілізації дорожньої обстановки на вулицях та дорогах столиці. У центрі Києва виставлені додаткові патрулі ДАІ, ведуться роботи щодо відновлення технічних засобів організації дорожнього руху (світлофори, дорожні знаки тощо), впорядкування прилеглої до цих вулиць території.

З другого березня в місті чергують парні наряди Державтоінспекції, які рухаються з постійно увімкненими спеціальними сигналами синього кольору. У центрі міста організовано посилений нагляд за дорожнім рухом, правоохоронці  здійснюють розпорядчо-регулювальні дії для наведення порядку на дорогах. На вулицях Шовковична, Грушевського, Лютеранська, Пилипа Орлика, Басейна, Володимирська, бульвар Шевченка, площах Перемоги та Поштова виставлено 17 постів ДПС ДАІ, на яких несуть службу 63 працівники Державтоінспекції.

Також для безпечного пересування учасників дорожнього руху, недопущення кримінальних проявів, протидії злочинності на автотранспорті на стаціонарних постах ДПС ДАІ на в’їздах до столиці чергують наряди спеціального загону дорожньо-патрульної служби особливого призначення МВС України.

Начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, який в останні дні особисто був присутній на інструктажах перед заступанням на службу інспекторів дорожньо-патрульної служби, відзначає: особовий склад Державтоінспекції націлений на охорону громадського порядку, захист життя та здоров’я громадян, надання всебічної допомоги учасникам дорожнього руху. Очільник Державтоінспекції України наголошує, що ним взято під особистий контроль  проведення заходів щодо стабілізації дорожньої ситуації в столиці.

«Запевняю громаду столиці, що Державтоінспекція робить все від неї залежне, щоб максимально швидко нормалізувати дорожній рух у Києві, забезпечити безпеку дорожнього руху та правопорядок», - зазначає начальник Державтоінспекції. 

 

версія для друку