українська російська англійська
Українські моряки на провокації окупантів не піддаються
05.03.2014 | 15:24
Прес-служба Міністерства оборони

Станом на 11:00 5 березня ситуація у військових частинах, кораблях Військово-Морських Сил, підрозділах Повітряних Сил, частинах та установах Міністерства оборони України залишається стабільно напруженою.

На даний час кораблі ВМС ЗС України у Севастопольській та Стрілецькій бухтах, а також у районі озера Донузлав – заблоковані.

Протягом ночі особовий склад кораблів управління “Славутич” та “Донбас”, корветів “Тернопіль” та “Хмельницький”, ракетного корвета “Придніпров’я”, великого десантного корабля “Костянтин Ольшанський”, морських тральщиків “Чернігів” та “Черкаси” і інших кораблів та суден забезпечення національних ВМС залишався у бойовій готовності. Військові моряки постійно перебувають на бойових постах та вживають всіх необхідних заходів щодо оборони та охорони своїх кораблів.

Підкреслимо, що у денний час російські військові не афішують блокування українських кораблів і відходять трохи в сторону, але виходи з севастопольських бухт залишаються закритими.

У підрозділах берегових військ та морської піхоти ніч пройшла вже за звичним сценарієм: психологічний тиск, спроба силового захоплення та різноманітні провокації. Але завдяки мужності та пильності українських військових моряків всі намагання російських спецназівців, різноманітних “казаків” та невідомих людей з числа, так званої, самооборони Криму було нейтралізовано.

У штабі командування ВМС ЗС України в режимі психологічної напруги військовослужбовцями України здійснювали заходи щодо забезпечення охорони та оборони всього периметру території військового містечка та його патрулювання. За словами офіцерів штабу, будь-які намагання командування ЧФ РФ переманити військових моряків на бік самопроголошеної влади Криму та Севастополя “великою зарплатою” та “соціальним пакетом” закінчилися провалом.

Офіцери та контрактники Військово-Морських Сил залишаються вірними Україні та її народу.

версія для друку