українська російська англійська
В МЗС України відбулася зустріч з Першим заступником Генсека ООН
06.03.2014 | 16:04
Прес-служба Міністерства закордонних справ

5 березня 2014 р. Заступник Міністра закордонних справ України Андрій Олефіров зустрівся з Першим заступником Генерального секретаря ООН Яном Еліассоном.

Ян Еліассон поінформував про перебіг свого візиту до України, високо оцінивши результати зустрічей з керівництвом держави.

Сторони обговорили поточний стан ситуації довкола Автономної Республіки Крим та шляхи подальшого залучення ООН до її деескалації.

Ян Еліассон наголосив на необхідності неухильного дотримання основоположних норм і принципів Статуту ООН, насамперед щодо мирного врегулювання спорів, а також підтвердив беззаперечну підтримку ООН державного суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.

Він наголосив на нагальності налагодження офіційного українсько-російського діалогу з метою якнайскорішого врегулювання ситуації в АРК та високо оцінив стриманість дій української сторони під час конфлікту.

Андрій Олефіров від імені керівництва держави передав подяку Генеральному секретарю ООН Бан Кі-муну за його особисті зусилля з врегулювання ситуації в АРК.

 

 

версія для друку