українська російська англійська
Харківське телебачення поповнилося новими суспільно-політичними проектами
07.03.2014 | 10:44
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Днями прямоефірне мовлення Харківської ОДТРК поповнилось новими суспільно-політичними програмами «Тема дня» та «Громадська експертиза», які присвячені обговоренню останніх подій в Україні.

До участі у суспільно-політичному ток-шоу «Громадська експертиза» автори програми запрошують політологів, громадських експертів з різних галузей, відомих харків'ян,

Телепроект «Тема дня» також присвячений обговоренню нагальних соціально-політичних питань українського суспільства.

Учасниками програми стають не тільки фахівці й громадські діячі, але й пересічні громадяни, які прагнуть висловити свою думку з приводу останніх подій.

Після публічної заяви генерального директора ХОДТРК в ефірі телеканалу та на офіційному веб-сайті щодо «відкритих мікрофонів» в означених проектах, гості самі визначають теми дискусій.

Цікаво, що відкрита форма спілкування з телеглядачами на Харківському обласному телебаченні була започаткована ще два роки тому у щоденній програмі «Харків-online». З ранку до вечора у прямоефірні студії приходили гості висловити свою думку з актуальних питань.

Тож досвід цього прямоефірного мовлення тепер з успіхом використовується у нових суспільних телепроектах «Тема дня» та «Громадська експертиза».

версія для друку