українська російська англійська
Мініфраструктури готове до роботи, спрямованої на якнайшвидше підписання Угоди про Асоціацію з ЄС
07.03.2014 | 14:23
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Серед основних завдань Уряду, та Мініфраструктури зокрема, на найближчий період – виконання усіх умов та вимог для укладення Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. На цьому наголосив Міністр інфраструктури України Максим Бурбак під час наради із представниками громадських організацій автотранспортної і дорожньої галузі, що відбулася 6 березня.

«Уряд підтвердив незмінність європейського вибору України. Ми активно готуємось до підписання Угоди про Асоціацію. У тому числі невідкладною є імплементація положень європейського законодавства і виконання усіх вимог ЄС, які сприятимуть якнайшвидшому впровадженню безвізового режиму. Це буде неабияка допомога й українським міжнародним автоперевізникам», - зазначив Міністр.

Максим Бурбак вже звернувся до Віце-президента Європейської Комісії, Комісара з питань транспорту Сійма Калласа з підтвердженням готовності Мінінфраструктури України до роботи, спрямованої на підписання Угоди про Асоціацію, а також з проханням призначити дату і час переговорів стосовно лібералізації автомобільних перевезень між Україною та Євросоюзом.

Також вже надіслані звернення до керівників транспортних відомств низки країн - Австрії, Угорщини, Румунії, Польщі, Італії. Словаччини, Естонії, Фінляндії - щодо прискорення розгляду угод про можливу лібералізацію автомобільних вантажних перевезень у двосторонньому порядку.

Крім того, Міністерством направлено на погодження зацікавленим відомствам новий законопроект «Про автомобільний транспорт», який передбачає імплементацію європейських норм та стандартів роботи у цій галузі. Невдовзі документ розгляне Уряд.

Водночас Максим Бурбак підкреслив необхідність партнерських відносин із східними державами-партнерами. «Підтверджуючи курс на євроінтеграцію, ми не забуваємо про наших східних сусідів, оскільки економіка України тісно пов’язана з Росією, Білоруссю, Казахстаном. Ці зв’язки не можна розривати. Впевнений, Україна гідно використає свій транзитний потенціал», - зауважив Міністр інфраструктури.

версія для друку