українська російська англійська
На Дніпропетровщині всі соціальні виплати за лютий здійснені у повному обсязі
07.03.2014 | 15:23
Дніпропетровська ОДА

За два місяці цього року на Дніпропетровщині виплачено 470 млн гривень, які були спрямовані на підтримку сімей з дітьми, малозабезпечених, дітей-інвалідів. Також область отримала в повному обсязі всі кошти на соціальні виплати в березні. Райони в області вже отримали ці кошти та почнуть перераховувати. Про це повідомили в департаменті соціального захисту облдержадміністрації.

Основними напрямками роботи Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є надання матеріального забезпечення та соціальних послуг. До матеріального забезпечення належать такі види допомоги, як допомога при тимчасовій втраті працездатності, допомогу по вагітності та пологах, а також допомога при похованні.

На сьогодні фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а також часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв за лютий проведено в повному обсязі. У повному обсязі виплачена також заробітна плата працівників. Станом на сьогодні всі кошти, які знаходяться в Державній казначейській службі України в Дніпропетровській області, становлять 12,8 млн гривень.

 

 

версія для друку